ps_skip_to_main
Smart Home

Home+

Voliteľné rozšírenie pre vašu inteligentnú domácnosť: exkluzívne doplnkové funkcie pre ešte viac bezpečia, komfortu a uvedomelejšie využívanie energie – až v 3 systémoch Smart Home.

Rozdelená obrazovka zobrazuje viacero systémov Smart Home s multisystémovým ovládaním

Vychutnajte si exkluzívne doplnkové funkcie s Home+

S Home+ rozšírite váš zážitok zo Smart Home o nové, atraktívne funkcie. Vyšší komfort, väčšia bezpečnosť a kontrola – všetko v jednom balíku:

  • Rodina odchádza z domu, v popredí je smartfón s aplikáciou Bosch Smart Home.

    Multisystémové ovládanie 3 v 1

    Ovládajte až 3 systémy Bosch Smart Home v jednej aplikácii: či už pre hlavné bývanie, rekreačný byt alebo na podporu blízkych – pre viac bezpečia a pohodlia aj na diaľku. Medzi systémami môžete jednoducho prepínať a mať vždy prehľad.
  • Vnútorná kamera Eyes II Bosch Smart Home deteguje rozbitie skla pri vlámaní

    Inteligentná analýza zvuku

    Vďaka detekcii zvukov* vaša vnútorná kamera Eyes II spoľahlivo deteguje zvuk rozbitého skla a alarmy neinteligentných hlásičov dymu a detektorov oxidu uhoľnatého – a okamžite vás informuje pomocou aplikácie kvôli rýchlej reakcii vo vážnom prípade.
  • Viacero uložených video súborov v smartfóne

    Rozšírené cloudové úložisko

    Rozšírené cloudové úložisko* ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri ukladaní videí vašej inteligentnej kamery: Môžete si uložiť nielen viac klipov, ale môžete aj samostatne nastaviť dĺžku klipov.

Užívajte si príjemnú klímu v celom dome

Majte prehľad o tom, čo sa deje doma

*platí pre všetky kamery s rovnakým prihlasovacím/SingleKey ID.
**K dispozícii len s predplatným Home+.

Teraz rezervovať Home+

Obrazovka smartfónu s procesom rezervácie Bosch Home+
  • Multisystémové ovládanie 3 v 1
  • Inteligentná analýza zvuku
  • Rozšírené cloudové úložisko
  • Kúrenie prispôsobené potrebám
  • Optimálne rozloženie tepla
  • Pri mesačnom predplatnom možnosť flexibilného zrušenia každý mesiac

Jednoducho si zarezervujte Home+ ako nákup v aplikácii Smart Home v sekcii „Viac“ > „Moje predplatné“.

4,99 € mesačne / 49,99 € ročne

Stiahnuť teraz
Aplikácia Bosch Smart Home

Stiahnite si aplikáciu Bosch Smart Home z Apple App Store alebo Google Play Store.